Ako efektívne schudnúť z telesného tuku?

Ako efektívne schudnúť z telesného tuku?

Koľko telesného tuku je potrebné schudnúť, aby sa naplnila definícia, ktorá zdôrazňuje rozdiel medzi svalovými skupinami, a zdôrazňuje, že dôležitá je najmä oblasť brucha? Naozaj záleží na individuálnych cieľoch človeka.

dieta

Na účely kulturistiky je potrebná extrémna úroveň kondície, zatiaľ čo menšia redukcia často postačuje na odhalenie pekného tela niekde na pláži. Určité množstvo telesného tuku je potrebné na účely prežitia – sú to približne 3 až 4 percentá u mužov a o niečo vyššie je to u žien.

Skúsme preskúmať najefektívnejšie spôsoby, ako sa pomocou trénera môžete zbaviť nevzhľadného telesného tuku www.forus.sk/prijemnejsia-cesta-ako-sa-zbavit-prebytocny-tukov/.

1.Cvičte v miernom tempe aerobik a silové cvičenia, postupne zvyšujte intenzitu, a tuk bude fuč

Ak máte ťažkú nadváhu, je pravdepodobne najlepšie začať fázu spaľovania tukov aerobikom a silovým cvičením s nízkou intenzitou, aby sa vaše telo v tomto počiatočnom štádiu nedostalo do neprimeraného stresu. Keď je nadváha výrazná (viac ako 25% telesného tuku u mužov a viac ako 30% u žien), je najlepšie cvičiť mierne a intenzitu cvičenia zvyšovať postupne.

voda

2.Postupne odstráňte všetky zlé tuky, zatiaľ čo strategicky znížite hladinu uhľohydrátov

Ukázalo sa, že príjem tukov nesprávneho druhu povedie k zvýšenému prírastku telesného tuku. Dôvodom je, že telo zvyčajne spaľuje uhľohydráty ako prvé a bielkoviny používa na regenráciu. Z tohto dôvodu je rozumné zredukovať zlý tuk za súčasného zvyšovania dobrého tuku.

Dobré tuky, ako sú napríklad omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, budú mať skutočný účinok na spaľovanie tukov, pretože zvyšujú metabolickú funkciu (rýchlosť metabolizmu je ukazovateľom toho, ako telo využíva skladovanú energiu).

3.Zvýšte príjem tekutín

Vyšší príjem tekutín je rozhodujúci pre spaľovanie tukov. Príjem vody je dôležitý pre metabolizmus tukov, pretože pomáha pečeni vykonávať funkciu premeny tuku na energetické účely.

avokádo

Nanešťastie pečeň musí tiež pracovať v mene obličiek (ak sú obličky nedostatočne zásobené vodou), čo znižuje celkovú produktivitu pečene, čo má škodlivé následky na proces premeny tuku. Preto pitie dostatku vody je dôležitým krokom k zníženiu tuku.

Comments are closed.