Estónsko môže mať vlastný Estcoin

Estónsko môže mať vlastný Estcoin

Estónsko uvažuje o vydaní vlastného kryptografického tokenu a vlastníctve ICO.
Diana Ngo v CoinJournal bol jedným z niekoľkých spisovateľov a spravodajských stránok o tejto myšlienke.
 
Návrh na vydanie tzv. Estcoinov by mohol zahŕňať zavedenie počiatočnej ponuky mincí (ICO). ICO umožňuje spoločnostiam financovať ich financovanie. David Meyer vo Fortune to nazval "módnym spôsobom získavania kapitálu, ktorý dáva investorom virtuálne mince alebo žetóny, a nie akcie."

bit
 
Estónsko sa zdá byť dôveryhodným miestom na spustenie tohto druhu vecí. Ngo označilo Estónsko za „malý a digitálne vyspelý národ“ a malo úspešný program e-Residency.
 
Estónsko získalo istotu, že čo sa týka technológií, pri hľadaní myšlienky e-Residency získalo pozornosť. TechCrunch povedal: "Program je takmer ako digitálne občianstvo, a umožňuje účastníkom využiť množstvo vládnych služieb, vrátane založenia spoločnosti so sídlom v Európskej únii, bez toho, aby sa skutočne ocitli v krajine."
 
Najnovšie štatistiky ukazujú, že Estónsko má viac ako 22 000 e-obyvateľov z 138 krajín.
 
Týždenná aplikačná dávka je vyššia ako týždenná miera pôrodnosti Estónska .
 
Estónsko e-Residency programový riaditeľ Kaspar Korjus napísal 21. august Medium post, v ktorom vyjadril koncepciu svojej krajiny a myšlienku estcoinu.
 
Takmer pred tromi rokmi bola položená otázka, pričom Estónsko malo len 1,3 milióna obyvateľov, čo by sa stalo, ak by existovali aj digitálni obyvatelia. Korjus v tom čase povedal, že „každý občan a obyvateľ by už mohli získať bezpečnú digitálnu identitu, ktorá im umožnila prístup k verejným službám Estónska úplne online. Toto minimalizovalo byrokraciu a uľahčilo každodenný život, najmä pre podnikateľov. tam? "

mince
 
Myšlienka bola taká, že „potom mohli využívať mnohé z našich rovnakých výhod online, najmä keď prišlo na založenie a prevádzku spoločnosti , bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.“

Comments are closed.