Ako Microsoft PowerApps pomáha tvoriť aplikácie a zlepšuje produktivitu spoločnosti

Ako Microsoft PowerApps pomáha tvoriť aplikácie a zlepšuje produktivitu spoločnosti

Aplikácia Microsoft PowerApps v podstate umožňuje podnikom vytvárať aplikácie, ktoré konvertujú svoje manuálne procesy na automatizované a digitálne procesy, ktoré sa dajú ľahko naučiť bez potreby predchádzajúcich skúseností s kódovaním. To tiež umožňuje podnikom bezpečne vytvárať, zdieľať a pripojiť svoje aplikácie a externé zdroje údajov, ako sú Salesforce, SharePoint a Dropbox, s kýmkoľvek na akomkoľvek zariadení v priebehu niekoľkých minút.

telefon

Ako to funguje?
Aplikácia Microsoft PowerApps je prístupná prostredníctvom stolových zariadení alebo z jej mobilnej aplikácie na vreckových zariadeniach. Vytvorenie mobilnej alebo desktopovej aplikácie je jednoduché vďaka užívateľskému rozhraniu drag-and-drop. Toto je štvorstupňový proces, ktorý môžete použiť:

  1. Vyberte prednastavenú šablónu a uistite sa, že beží s požadovaným rozložením tabletu alebo telefónu.
  2. Importujte zvolené údaje do aplikácie pripojením k zdroju údajov, ako je napríklad OneDrive, Dropbox alebo Salesforce.
  3. Potom môžete rýchlo presúvať rôzne formuláre, obrazovky a ovládacie prvky vrátane ovládacích prvkov fotoaparátu, obrázkov, textových polí, videí, výberových polí a ešte oveľa viac a vytvoriť si tak požadovanú aplikáciu.
  4. Nakoniec kliknite na tlačidlá publikovania a zdieľania, aby sa aplikácia zdieľala v rámci celého podniku.

microsoft
Vlastnosti a výhody
Prečo by mala vaša firma používať Microsoft PowerApps? Všetko záleží na tom, aké sú vaše potreby. Chcete automatizovať pracovný tok? Chcete integrovať všetky externé a interné obchodné údaje do jedného programu?
Existuje mnoho funkcií a výhod pre používanie Microsoft PowerApps, tu sú dve hlavné výhody, prečo sa oplatí to začať využívať:

  1. Vynikajúca integrácia údajov – Využitím spoločnej dátovej služby spoločnosti Microsoft (CDS) umožňuje aplikácia PowerApps vašim zamestnancom prístup k obchodným údajom z viac ako 200 rôznych zdrojov údajov, ako sú napríklad Outlook, Salesforce, SharePoint, Dropbox, Dynamics 365, OneDrive, PowerPoint, Excel, Twitter a mnoho ďalších.
  2. Zvýšená produktivita zamestnancov – PowerApps umožňuje firmám vytvárať desktopové a mobilné aplikácie určené pre ich špecifické funkcie a potreby. Týmto spôsobom môžu zamestnanci robiť menšie, svetské úlohy rýchlo zo svojho telefónu.

Comments are closed.