Huawei P20 Plus

Huawei P20 Plus


Smartphoni prichádzajú na náš trh jedna radosť. Ani tento krát sa Huawei nezastavil a posiela nám ďalšiu novinku ktorá bude ešte lepšia ako jeho predchádzajúce smartphoni.

huawei

Displej
Presne tak , bude o niečo lepší , aj vďaka tomu že nám ponúkne displej ktorý má uhlopriečku 6 palcov  s rozlíšením vo FullHD.

Kamery
Dve kamery na zadnej strane urobia veľmi kvalitné zábery  ktoré potešia každého . Zadný fotoaparát ponúka dva 16 megapixlové objektívy zo všetkými funkciami ktoré môžeme už poznať z predchádzajúcich verzií. Okrem toho nás poteší aj video ktoré môžeme nahrávať v 4K rozlíšení. Zadný fotoaparát poteší selfie maniakov, ktorý ponúka 8 megapixelov s LED bleskom a videom ktoré nahráva video vo FHD.

Iné špecifikácie
Určite nebudú chýbať ani všetky dostupné siete ktoré máme na Slovensku. Len spomeniem že pôjde o 2G, 3G , 4G / LTE sieť. Taktiež podporuje Bluetooth, Wifi , duálny slot na sim karty a audio Jack a nebude chýbať aj čítačka odtlačkov ktorá bude vo výklenku ako má napríklad aj IPhone X.

Výkon/Pamäť
Pod kapotou bude mať grafický procesor Silicon Kirin 960 a procesor Otca Core ktorý sa postará o pamäť rám ktorá obsahuje 8 Giga a vnútornú pamäť 128 Giga , ale ak by bolo pamäte malo je to možnosť že ju doplníte pomocou pamäťovej karty microSD až do 256 Giga.

Batéria
Možno bude prekvapením , pretože Huawei P20 Plus nám ponúkne batériu ktorá má 4000 mHa ale zatiaľ nie je známe či bude mať podporu rýchleho a bezdrôtového  nabíjania , no zatiaľ môžem povedať že na jedno nabitie Vám batéria výdrží 2 až 3 dní a pri náročnom používaní a pri bežnom až jeden týždeň.

mobil

Cena
Cena tohto smartphonu zatiaľ nebola uvedená ale myslím si že tento smartphon sa môže predávať aj za cenu okolo 350 eur ale je to len môj predbežný odhad.
 
Na úplný záver len toľko že sa bude jednať o poriadne nadupaný smartphon ktorý ponúka peknú výbavu v podobe veľkej operačnej pamäte RAM a vnútornej pamäte, pekným duálnym fotoaparátom , a batériou s veľkou výdržou. Preto môžeme povedať za seba že by som tento smartfón kľudne zaradiť do vyššej strednej triedy. 

Comments are closed.