Vhodný šperk na každú príležitosť – strieborné sety

Vhodný šperk na každú príležitosť – strieborné sety

Šperky sú známe z histórie a starodávne šperkárstvo súvisí s objavom drahých kovov. Striebro medzi nich patrí. Jeho využitie je všestranné, v priemysle, medicíne, dizajne a rovnako aj vo výrobe a spracovaní šperkov a bižutérie.

Strieborné sety sú unikátnym doplnkom na každodenné nosenie a rovnako vhodným kúskom na slávnostnú príležitosť. Ponúkajú kvalitné a elegantné šperky, ktoré sa vyznačujú precíznym spracovaním a prevedením v duchu poslednej módy.

silver-jewelry-3790540_640

Vzhľad a používanie šperkov sa stáročiami menilo. V minulosti to boli prevažne masívne šperky, ktoré poukazovali na status majiteľky, prípadne status darcu. Mnohokrát boli nápadne vyzdobené a aj pomerne ťažké.

Moderná doba ich nahradila jedinečnými a vkusnými náhradami. Dnešné strieborné šperky sú ľahké ako vánok a pritom krásne a vždy upútajú.

Ponúkané strieborné sety sú vhodnou kombináciou strieborných prsteňov v kombinácii so striebornými retiazkami, náramkami alebo náušnicami. Celý set je zladený a vytvára jeden celok, v ktorom sa jednotlivé prvky vhodne dopĺňajú. Farebne, dizajnovo a prevedením tak získate možnosť voľby – buď samostatný strieborný šperk alebo kombinácia viacerých.

Strieborné sety sú obzvlášť vhodné na slávnostné príležitosti. Pri jednoduchých spoločenských šatách vyniknú náramok, náušnice a retiazka spolu, zdobiace prvky a kamienky sú v jednom štýle a vyzdvihnú celkový outfit.

Ponúkané strieborné sety sú vyrobené z puncovaného striebra a majú rýdzostnú značku 925/1000. Tá určuje jeho kvalitu a pravosť použitého striebra.

jewelry-945145_640

Kovová krása striebra sa často zjemňuje zirkónovými kamienkami v rôznom farebnom prevedení. Výsledkom sú moderné, elegantné, jemné a zároveň veľmi ženské poklady, ktoré potešia a pohladia dušu ženy.

Elegantné a precízne spracované strieborné sety venované ako darček vyjadria Váš vzťah a povedia veľa slov namiesto Vás.

Comments are closed.