Vyladené do posledného detailu

Vyladené do posledného detailu

Aj keď som nikdy nepatrila k ženám, ktoré si už od útleho detstva plánovali svoju svadbu. Keď však prišlo na lámanie chleba, zistila som, že som asi šialený detailista. Už polroka pred veľkým dňom “D“, som behala ako splašená kury, zháňala šaty, dekorácie, vyberala jedlo. Moja snaha sa nakoniec vyplatila, lebo sme mali skutočne nádhernú svadbu. Svadbu ako z kreslenej rozprávky alebo z filmu. Proste každý detail do seba zapadol ako puzzle. Túžite p niečom podobnom aj vy? Aby všetko ladilo, tak musí všetko skutočne ladiť, a to do posledného a toho najmenšieho o detailu.

Svadobný stôl s vázou a fialovými kvetmi

Začína sa to dávno pred svadbou

Prvým detailom, ktorému musíte venovať pozornosť, sú svadobne pozvanky. Už tie totiž urobia dojem, a to dobrý alebo nie dobrý. Vy sa samozrejme musíte snažiť o to, aby bol dojem perfektný. Dobrý je na trojku, a to nechcete v žiadnom prípade!!! Snažte sa, aby vzory, motívy, fotky, obrázky či farby, ladili s tým, ako bude ladená aj samotná svadba. Ak budete mať šatách veľký kvet, môžete ho použiť aj na pozvánke. Je to drobnosť, no tí všímavejší hostia, ju nepochybne ocenia.

Ženích v sivom saku a svadobným pierkom na hrudi

Šaty zlaďte so svadbou

Vy, ako nevesta, by ste mala čo najviac vyniknúť, no zároveň ladiť so všetkým, čo bude okolo vás. Vysvetlím vám to na príklade kvetu na šatách. Ja som na nich mala fialovú levanduľu. Preto sa objavila na pozvánkach, oznámeniach a bola aj vo vázach na stoloch. Dokonca sme mali motív levandule aj na tanieroch a obrusoch. Na druhej strane by ste však nemala splynúť s okolitým prostredím. Preto sa snažte seba, zladiť len prostredníctvom takýchto drobných detailov.

Jedlo a hudba v jednom duchu

Posledná vec, ktorú by som vám poradila, je to, aby ste nezabudli aj na dôkladný výber jedla, hudby či osvetlenie. Aj tieto veci, by mali spolu ladiť čo najlepšie. Nechápete? Tak napríklad, ak milujete Taliansko, vyberajte si hudbu z Talianska a aj Taliansku kuchyňu. Opäť, sú to detaily, no dokonalý celok je zásadne len o detailoch!


Nezařazené
Comments are closed.