Aj ženy v zrelom veku chcú byť príťažlivé

Aj ženy v zrelom veku chcú byť príťažlivé

Neúprosný čas pridáva roky každému rovnako, či sa nám to páči alebo s tým neustále bojujeme, no to, ako vyzeráme a ako sa aj cítime, je do značnej miery dané aj našim prístupom k životu, strave, pohybu a v neposlednom rade aj k starostlivosti o pleť. Každý deň by sme mali robiť kroky potrebné na to, aby sme sa ráno mohli pozrieť do zrkadla bez strachu, čo tam uvidíme…

Čerstvé potraviny sa ničím nedajú nahradiť

Zdravie je základ všetkého, od neho sa odvíja aj stav našej pleti, všetko, čo vložíme do úst sa odrazí na farbe, hydratácii alebo tvorbe vyrážok či akné, takže nielen vonkajšia starostlivosť, ale kombinácia oboch je veľmi dôležitá. V mladosti sa málokto zamýšľa nad tým, že raz bude bojovať s ovisnutou kožou, fľakmi či vráskami, no so starostlivosťou treba začať skôr než sa objavia. Vyvážená životospráva a primeraný pohyb, k tomu správne pleťové krémy 50+ kozmetické procedúry sú tá správna kombinácia na dosiahnutie želaného výsledku.

Pre ženy po 50-tke je denná starostlivosť, ale aj niečo navyše už nevyhnutnosťou. Najdôležitejšie je aplikovať na pleť výrobky určené primárne na danú vekovú kategóriu, pretože tie obsahujú presné množstvo a typ látok, ktoré pleť v tomto veku nevyhnutne potrebuje, medzi nimi sú minerály a vitamíny či prírodné oleje. Krémy a séra obsahujú aj liftingovú výplň, aby pomáhali v boji s tvorbou vrások aleboi ich aspoň spomalili.

Krémy rozdeľujeme na dve kategórie:

nočné- ich aplikácia je vhodná pre spaním, aby počas noci účinkovali všetky látky, ktoré sú určené na regeneráciu pleti

denné– tie obsahujú aj UV filtre, aby pleť chránili pred agresívnymi slnečnými lúčmi a všetkými negatívnymi vplyvmi prostredia, a preto sa aplikujú na pleť ráno

Iba krémy nestačia

Jedným z prípravkov s regeneračnými látkami je hydratačný krém na tvár Shemen Amour OBLEPIHA MOISTURIZING CREAM s olejom z rakytníka, ktorý je výnimočný hlavne svojimi zázračnými regeneračnými vlastnosťami, s vysokým obsahom antioxidatnov, vitamínov a beta-karoténu. Poradí si aj so suchou pleťou, pretože má v sebe aloe vera, avokádový a olivový olej či minerály z Mŕtveho mora.

Comments are closed.