Ak budete chcieť, bude vás čakať pred vaším domom

Ak budete chcieť, bude vás čakať pred vaším domom

Nechce sa vám utrácať za vlastné auto? Potrebujete sa niekam dopraviť? Potom nie je nič jednoduchšie, než si vybrať z našej širokej ponuky prémiových vozidiel. Naše požičovňa aut žilina vám poskytne kvalitné služby na profesionálnej úrovni. Úplnou samozrejmosťou sú profesionálné servisné prehliadky, výmena pneumatík aj vybavenia poistných udalostí. K dispozícii je tiež obrovská ponuka príslušenstva ako je napríklad detská sedačka, box na lyže, navigácia alebo strešný držiak na bicykle. V ponuke máme vozidlá rôznych značiek, určite si vyberiete. V rámci dohody sme schopní vám vozidlo doviesť na miesto určenia, pokojne až pred váš dom! Naším cieľom je vaša úplná spokojnosť s našimi službami.Dúfame, že splníme vaše očakávania a že sa zaradíte medzi našich spokojných zákazníkov.

benz

Do práce, na letisko alebo na dovolenku

Či už zháňate spoľahlivý odvoz na letisko alebo potrebujete kvalitné a bezpečné vozidlo na rodinnú dovolenku, využite služieb našej požičovny aut. Na čo si kupovať vlastné vozidlo, keď vozidlo využívate len na občasné jazdenie? U nás máte možnosť krátkodobého aj dlhodobého prenájmu, záleží len na vás. Náš vozový park je natoľko pestrý, že si určite vyberie každý, aj tí najnáročnejší z vás. Úplnou samozrejmosťou je vybavenie poistných udalostí a stopercentný technický stav všetkých vozidiel. Využite naše služby, určite nebudete ľutovať a veríme, že sa k nám budete radi vracať.

ferrari

Dopravte sa kam budete chcieť spoľahlivo a bezpečne

Potrebujete odvoz na letisko alebo do práce ale nemáte k dispozícii vlastné vozidlo? Alebo potrebujete vozidlo na občasné prevážanie väčších vecí a nechce sa vám to vláčiť po autobusoch a vlakoch? Je zbytočné kupovať vlastné vozidlo, keď môžete využiť našich profesionálnych služieb. Požičovňa aut žilina je tu presne pre vás a vďaka bohatým skúsenostiam vás určite nesklameme. V našej ponuke nájdete modely rôznych značiek, od tých základných až po luxusné vozy. Všetky uvedené modely sú v perfektnom stave, úplne bezpečné a pripravené vás dopraviť, kam len budete chcieť.

Comments are closed.