Ak budete chcieť, bude vás čakať pred vaším domom

Ak budete chcieť, bude vás čakať pred vaším domom

.


Nechce sa vám utrácať za vlastné auto? Potrebujete sa niekam dopraviť? Potom nie je nič jednoduchšie, než si vybrať z našej širokej ponuky prémiových vozidiel. Naše požičovňa aut žilina vám poskytne kvalitné služby na profesionálnej úrovni. Úplnou samozrejmosťou sú profesionálné servisné prehliadky, výmena pneumatík aj vybavenia poistných udalostí. K dispozícii je tiež obrovská ponuka príslušenstva ako je napríklad detská sedačka, box na lyže, navigácia alebo strešný držiak na bicykle. V ponuke máme vozidlá rôznych značiek, určite si vyberiete. V rámci dohody sme schopní vám vozidlo doviesť na miesto určenia, pokojne až pred váš dom! Naším cieľom je vaša úplná spokojnosť s našimi službami.Dúfame, že splníme vaše očakávania a že sa zaradíte medzi našich spokojných zákazníkov.

benz

Do práce, na letisko alebo na dovolenku

Či už zháňate spoľahlivý odvoz na letisko alebo potrebujete kvalitné a bezpečné vozidlo na rodinnú dovolenku, využite služieb našej požičovny aut. Na čo si kupovať vlastné vozidlo, keď vozidlo využívate len na občasné jazdenie? U nás máte možnosť krátkodobého aj dlhodobého prenájmu, záleží len na vás. Náš vozový park je natoľko pestrý, že si určite vyberie každý, aj tí najnáročnejší z vás. Úplnou samozrejmosťou je vybavenie poistných udalostí a stopercentný technický stav všetkých vozidiel. Využite naše služby, určite nebudete ľutovať a veríme, že sa k nám budete radi vracať.

.

ferrari

Dopravte sa kam budete chcieť spoľahlivo a bezpečne

Potrebujete odvoz na letisko alebo do práce ale nemáte k dispozícii vlastné vozidlo? Alebo potrebujete vozidlo na občasné prevážanie väčších vecí a nechce sa vám to vláčiť po autobusoch a vlakoch? Je zbytočné kupovať vlastné vozidlo, keď môžete využiť našich profesionálnych služieb. Požičovňa aut žilina je tu presne pre vás a vďaka bohatým skúsenostiam vás určite nesklameme. V našej ponuke nájdete modely rôznych značiek, od tých základných až po luxusné vozy. Všetky uvedené modely sú v perfektnom stave, úplne bezpečné a pripravené vás dopraviť, kam len budete chcieť.

Ak budete chcieť, bude vás čakať pred vaším domom
4.7 (93.33%)3
.
Comments are closed.