Balkónové rolety

Balkónové rolety

Priame a silné slnko môže pobyt na vašom balkóne tak povediac znepríjemniť predovšetkým počas letných slnečných dní. Ako si prostredie na balkóne prispôsobiť tak, aby sa tam dal plnohodnotne tráviť čas aj za takýchto podmienok? Vhodným riešením sú rolety na balkón. Na trhu nájdete niekoľko typov, ktoré pomocou technológií na upevnenie, môžete umiestniť nie len na balkónové okno, ale aj priamo na balkón.

Naša spoločnosť ponúka hliníkové a plastové rolety ako aj široký sortiment textilných roliet, ktoré si vyberiete na základe požadovaných rozmerov. Nájdete ich vo viacerých farbách a prevedeniach s rôznymi zaujímavými vzormi a motívmi. Vyberať si môžete z pastelových aj výraznejších odtieňov farieb. K ďalšiemu výberu patria vnútorné aj vonkajšie rolety.

roleta na balkónové dvere

Váš problém s pôsobením intenzívneho slnka bude správnym umiestnením rolety vyriešený. Rolety na balkón viete umiestniť nielen na zasklenený balkón, ale aj na otvorený balkón, kde do okolia zábradlia je možné zmontovať vhodné tienidlá.

Takže nedajte sa odradiť nie príliš ideálnymi podmienkami na balkóne. Pomocou roliet si zaistíte vhodný tieň pred pôsobením slnka a vašu oázu pokoja si môžete užívať naplno. Cez náš eshop nakúpite produkty jednoducho a rýchlo bez nutnosti návštevy kamenných predajní.

roleta na balkón

Rolety na okná plnia svoju tepelno-izolačné vlastnosti, ale nevyhnete sa aj ich estetickému pôsobeniu, keďže patria k výrazným prvkom vášho obydlia a dotvárajú celkový dojem a vyžarovanie celkovej stavby. Je vhodné ich vyberať so zámerom vytvorenia jednotného celku. Môžete uprednostniť podobné, ale aj kontrastné farby roliet s farbami okien, dverí, či iných viditeľných prvkov vášho obydlia.

Nechajte sa inšpirovať fotogalériou našich ponúkaných produktov s podrobným popisom a cenovou ponukou. V prípade záujmu vám rolety namontujeme a zabezpečíme ich bezpečné umiestnenie. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Naše služby vychádzajú v ústrety zákazníkom.

Comments are closed.