Firemné hry

Firemné hry

Mnohé firmy pre svojich zamestnancov a niekedy aj rodiny usporiadavajú firemné hry, alebo detské hry, časté sú tiež firemné hry medzi jednotlivými firmami. Cieľom týchto hier je spoznať svojich kolegov a ich rodiny, alebo spoznať ľudí z jednotlivej branže, alebo vytvoriť nové kontakty a nové priateľstvá alebo obchodné partnerstvá. Je to skvelý spôsob ako spoznať ľudí s ktorými pracujete, alebo s ktorými by ste sa mohli porozprávať o spoločnej práci a podobne. Okrem toho si zašportujete, zabavíte sa a žijete aspoň na moment zdravo. Preto sa čoraz viac riaditeľov prikláňa k takémuto podujatiu a upúšťa od klasických obedov alebo večerí pre svojich zamestnancov.

fireman rodinné hry

Ak sa aj vy rozhodujete pre vašu firmu niečo takéto usporiadať, je dobré si spísať, čo všetko je potrebné pripraviť. Okrem organizácie a celkového priebehu takýchto hier je dobré zamerať sa aj na reklamu. Vaši zamestnanci môžu mať napríklad firemné tričká, alebo farebné šnúrky na krk, na ktorom bude váš názov firmy, alebo vaše logo. Tričká aj šnúrky na krk môžu byť rôznej farby. Podľa týchto farieb sa napríklad môžu oddeľovať jednotlivé tímy, alebo firmy.

firemné hry

Víťazi môžu nakoniec dostať nejaké praktické firemné predmety. Či už ostanete pri tričkách alebo šnúrkach na krk, alebo zvolíte ďalšie firemné doplnky, podľa ktorých rozdelíte firmy alebo jednotlivé skupiny je len na vás. V Promo darčekoch nájdete všetko čo by vám mohlo byť potrebné pri usporiadavaní takýchto firemných hier, ako aj skvelé ceny na výhru pre najlepší tím. V našej širokej ponuke nájdete veľké množstvo rôznych model tričiek, ako aj veľkú farebné škálu šnúrok na krk a taktiež veľké množstvo praktických darčekov a reklamných predmetov vhodných na výhru. V Promo darčekoch vám taktiež môžeme spraviť na všetky tieto predmety potlač vášho loga alebo názvu firmy.

Comments are closed.