Filmy z každého súdka

Filmy z každého súdka

Každý z nás mal a má rád niečo iné. U niekoho je to história, u iných láska. Každý z nás má rád aj iné horory. Jedni duchariny, iní krvavé kamery. Niektorým sa páčia dokumenty alebo animované, či dobrodružné filmy. Ďalší milujú seriály. Ktorý z týchto filmov si dnes večer pozriete vy?

Žena v čiernom (horor)
Príbeh má dve časti. Jedná sa o starý dom, v ktorom žila nejaká stará žena. Nikto však nevedel, že v tomto dome tiež aj ostala. Každý, kto túto ženu zbadá čo len na malý okamih, umrie dieťa. Prvá časť hovorí o obchodníkovi, ktorému umrela žena a mal s ňou jedno dieťa. V dome sa ocitol, keď musel zozbierať jej staré dokumenty. Druhá časť je o deťoch, ktoré musia uchrániť pred zúriacou vojnou. Jediný prístrešok pre deti našli práve v tomto dome.

kino

Tajný život Waltera Mittyho (psychologický film)
Rozpráva o nekonečnom snílkovi, ktorý nevníma realitu. Predstavuje si, že zachraňuje svet, ale je len obyčajným tichým novinárom. Jedného dňa mu známy fotograf daruje peňaženku. Walter potrebuje poslednú fotografiu, ktorú má uverejniť na titulku. Prejde celý svet a zažije veci, ktoré by bežný človek len ťažko zvládol.

Ružový panter (komédia)
Je to o mladom hlúpom inšpektorovi, ktorý pôsobí veľmi neprofesionálne. Sám sa však snaží, aby tak vyzeral. Všetko čoho sa dotkne, zmení na úplnú katastrofu. Najväčší gól príde, keď prípad skutočne vyrieši.

Game of Thrones (historický seriál)
Hovorí o živote, ktorý bol kedysi neskutočne tvrdý a krutý, nemaznal sa ani s malými deťmi. Rozpráva príbeh o niekoľkých rodoch, ktorých poslaním bolo usadnúť na železný trón. Prvá časť seriálu je jediná časť, kedy je rod Stark pokope.

stativ

The Secret (dokument)
Zameriava sa na myšlienky človeka. Hovorí o tom, ako každá myšlienka, ktorá vás napadne ovplyvňuje váš život. Záleží na tom, či sú vaše pocity negatívne alebo pozitívne. S pomocou myšlienky dokážete každú vec, na ktorú pomyslíte premeniť v realitu.

Nemusíme sledovať nové filmy, aby sme našli niečo dobré. Teraz si už stačí urobiť popcorn a pustiť sa do sledovania.


Nezařazené
Comments are closed.