Na akom matraci spíš, taký bude tvoj spánok

Na akom matraci spíš, taký bude tvoj spánok

Vstávanie každé ráno môže byť aj príjemné, ak sa práve necítime dolámaní a nevyspatí, ba niekedy sme po prebudení ešte viac unavení ako keď sme si do postele líhali. Za mnoho z nekvalitného spánku sú zodpovedné matrace, ktoré nespĺňajú atribúty zdravotných ortopedických matracov. Matrace Vymieňame ich asi len raz za život, a preto by sme mali dbať na kvalitu vypracovania aj použitých materiálov.

posteľ, kniha

Na Slovensku sa výrobe zdravotných ortopedických matracov venuje firma SEGUM, ktorá s ich výrobou začala už v roku 1992. Všetky ich matrace sa vyrábajú z prírodných materiálov a patrili medzi prvých na Slovensku. V ich portfóliu nájdete matrace lacnejšie, ktoré sú cenovo dostupnejšie, ale pridali aj výrobu luxusnejších typov, aby vyhoveli aj náročnejším zákazníkom. Aj matrace podliehajú módnym trendom a v súčasnosti zákazníci prejavujú záujem o vysoké matrace, ktoré zabezpečujú komfort pri spaní. Cenové relácie prispôsobujú tomu, aby zákazníci dostali primeranú kvalitu za dostupnú cenu. V kamenných obchodoch si každý záujemca môže vybraný matrac aj vyskúšať a prípadne sa poradiť s odborníkmi, ktorí v obchode pracujú.

Matrace z ich výroby sa delia na dve skupiny: pružinové a sendvičové matrace. Pružinové ešte ďalej rozdeľujeme na matrace Bonell a taštičkové matrace. V súčasnosti mnoho sa ľudí trápi s alergiami, a tak sa firma rozhodla pri výrobe používať originálnu švajčiarsku penu Sanitized s certifikovanými antibakteriálnymi vlastnosťami. Matrace tak vyrábajú z kvalitných a originálnych materiálov a z dôvodu dobrých vzťahov s ich dodávateľmi sú schopní dodávať na trh výrobky vysokej kvality za primerané ceny.

bed-5054985_640

Mnoho zákazníkov má s firmou SEGUM výborné skúsenosti, a tak sa po rokoch k nim opäť vracajú, pretože majú istotu, že za dobrú cenu dostanú primerane kvalitný výrobok, v tomto prípade matrac, ktorý im poslúži niekoľko rokov a zabezpečí im zdravý a kvalitný spánok.

Comments are closed.