Nová Motorola G6 Play

Nová Motorola G6 Play


Nová Motorola G6 Play bude mať aj dobré ale aj tie zle vlastnosti. Pekne ale od začiatku. Všetko to začína už pri samotnom názve. MOTO G6 Play sa môže vniesť v znamení Hudby alebo hrania hier.  Moto začína na novom operačnom systéme Android 8.0 Oreo kde bude potom možná aj aktualizácia na Android P ktorý by mal byť dostupný tento rok v Júni .

mobil
 
Na prednej strane nájdeme pekný IPS LCD displej ktorý má rozlíšenie 5,7 palcov a rozmermi 720 X 1440 a sklo bude chrániť úplne nová technológia Gorila Glass 5.
 
Pod kapotou bude mať však procesor Quad Core 1.4 GHz, Qualcomm Snapdragon 430 ktorý vlastní operačnú pamäť rám 3 GB a vnútornú pamäť 32 GB alebo si môžete tento smartphon zakúpiť v druhej verzii a to 4 Gigovej ramke a 64 GB vnútornej pamäte. . Ak by bolo  vnútornej pamäte malo môžete ju doplniť aj pomocou pamäťovej karty microSD až do 256 GB.
 
Zadná kamera dostáva  16 megapixelov spolu s funkciou LED Flash a HDR či automatickým zaostrovaním. Poteší aj vykoná batéria ktorá má 4000 mHa no zatiaľ sa nevie či bude mať podporu rýchleho a bezdrôtového nabíjania.
 
No záver len dodať že bude jednať o celkom zaujímavý smartphon ktorý dostáva prívlastok Play čo môže znamenať že môže ísť o prehrávanie hudby alebo bude skôr určený na hranie náročnejších 3D hier. Avšak poteší aj operačná pamäť rám ktorá  je 3-oj Gigová a 4 Gigová vďaka ktoré si môžete užiť rýchle a svižne prehliadanie smartphonu a nemusíte sa báť že by sa Vám smartphon zasekával. Dobrý je aj fotoaparát, avšak vyzerá to tak že bude len dva a to na zadnej a na prednej strane.

smarthpone
 
Nie sú zatiaľ všetky informácie o tomto smartphone. Chýba konektor na nabíjanie, či pôjde o bezdrôtové alebo rýchle nabíjanie , či bude mať podporu na NFC a taktiež chýba cena tohto zariadenia čin množstvo ďalších funkcií o ktorý sa dozvieme na oficiálnom predstavení. 
 

Comments are closed.