Originalita a luxus skleneného zábradlia

Originalita a luxus skleneného zábradlia

Zábradlie a schody sú vo vzájomnom prepojení, sú súčasťou objektov, dnes už nie sú nezvyčajným podporným prvkom ani na turistických a bežeckých chodníkoch, prípadne lemujú cestu k historickým pamiatkam.

Ich prevedenia sú rôzne, spravidla sa používa kov, hliník, drevo alebo najkvalitnejší nerezový materiál, ktorý práve v spojení so sklom vytvorí jedinečné a originálne sklenené zábradlie.

Práve ponuka zábradlie na schody obsahuje výnimočné realizácie skleneného zábradlia pre exteriéry ale aj interiéry, ktoré sú patentovanou technológiou vyrobené zo špeciálneho tvrdeného skla, ktoré je bezpečné, spoľahlivé a ktoré je zároveň aj Vašou podporou. Sklenené zábradlie vytvára dostatočný pocit svetla a jasu, vhodne ho prepúšťa a zabezpečí optimálne presvetlenie priestoru v interiéri ale aj v exteriéri napríklad vo forme balkónového preskleneného zábradlia.

stairs-1054483_640 (1)

Ponúkame Vám mnohé povrchové úpravy skla, podľa účelu využitia si zvolíte vhodný dizajn, či už iba číre alebo matné sklo alebo efektnejšie grafické prevedenia vo forme grafoskla alebo vo forme výnimočných pieskovaním vytvorených motívov. Zvolený povrch ovplyvní aj intimitu prostredia, preto je ponuka široká a originálna.

Celkový dizajn ovplyvní aj ukotvenie skleneného zábradlia – estetickým vrcholom je celosklenené zábradlie, ktoré vychádza zo zeme a je ukotvené v elegantných profiloch. Ukotvenie má možnosti výberu z čela alebo zvrchu, do vhodne zvoleného profilu sa osadí sklenená plocha vo vhodnom uhle a zabezpečí sa špeciálnymi klinmi, ktoré sklo pevne uchytia.

Ak máte dostatok priestoru ponúkame Vám riešenie na bodové úchyty, ktoré sú guľaté alebo vo forme štvorca a ktoré slúžia na fixáciu sklenenej plochy.

Nadčasový dizajn Vám poskytne riešenie zábradlia vo forme celosklenenej plochy, ktorá je bezpečná, spoľahlivá, dokonale nahrádza zábradlie a ktorá Vám umožní získať prehľad o okolitom priestore, ktorý je vďaka nej presvetlený a prehľadný.

glass-wall-2134798_640

Všetky ponúkané formy riešenia je samozrejme možné doplniť o madlá, úchyty a iné doplnky, napríklad vo forme dreva, ktoré pekne ladia s nerezom a so sklom.

Ponuka predstavuje nadčasové elegantné a spoľahlivé riešenie s dlhou životnosťou a luxusným štýlom.

Comments are closed.