Osvedčené odborné rady pre trvalé zdravie a štíhlosť

Osvedčené odborné rady pre trvalé zdravie a štíhlosť

Zdravie a štíhlosť v každom veku

Hovorí sa, že každá žena by v 30 – ke mala spoznať pravú lásku, v 40 – ke by si mala dopriať značkový kúsok aj vo forme drahej kabelky a v 50 – ke by mala začať žiť aj podľa seba a podľa vlastných predstáv.

Zdravý životný štýl ale nie je o veku, dnes už mnohé mladé ženy majú nesprávne stravovacie návyky, ktoré postupne prenášajú na svoje deti a deformujú ich vnímanie toho, čo je správne a zdravé.

Samozrejme, s pribúdajúcim vekom sa metabolizmus spomaľuje, výdaj energie a jej príjem sa dostáva do určitej nerovnováhy, nesprávny životný štýl, nedostatok pohybu a časté stresy majú za následok postupné priberanie, zhoršenie zdravia a naša postava naberá na objeme v problematických partiách – bruško, stehná, zadok, nohy a paže.

fiftieth-birthday-1651166_640

Ponúkané Vám riešenie vo forme skúsených rád, receptov a návodu štíhla a zdravá, ktoré Vám predstaví správne stravovanie, naučí Vás pozitívnemu mysleniu, seba láske a upozorní Vás na Vaše súčasné prehrešky voči Vašej psychike a zdraviu.

Zároveň získate online cenné informácie o dôležitosti správnej stravy, správneho výberu surovín na varenie, naučíte sa efektívne a najmä rýchlo pripraviť zdravé a chutné pokrmy nielen pre seba, ale aj pre celú rodinu.

strawberry-dessert-2191973_640

Získate aj cenné rady k potrebnému detoxu organizmu, ktorý by mal byť pravidelný, najmä po ťažšom životnom období. Poznatky Vám vysvetlia ako Vám detox správne upraví metabolizmus, zažívanie, neuveríte, ale aj Vašu myseľ a následne aj Vaše zdravie. Uvidíte, aký má správne stravovanie vplyv na Vašu postavu, jej línie a na Vašu psychiku.

Podrobne sa naučíte ako správne nakupovať zdravé potraviny, čo si všímať na ich označení, ako ich vhodne kombinovať, ako sa správne stravovať formou menších porcií ráno, na desiatu, na obed, olovrant a večeru.

Uvidíte, že pravidelná a častá strava nie je prežitok a postupne si vypestujete návyky. A aj keď občas niečo urobíte nesprávne, nič sa nedeje, Vaše pozitívne myslenie to správne vyhodnotí.

Vyberte si cestu za zdravím a štíhlosťou a budete šťastné a plné sily.

Comments are closed.