Preliačina na aute už viac nemusí byť problémom

Preliačina na aute už viac nemusí byť problémom

Oprava preliačin na karosérii?

Áno, preliačiny na aute sa dajú opraviť, a to bez toho, aby sa musela celá karoséria následne lakovať, alebo aby sa muselo auto pracne opravovať ako v autoservise. Auto a celá karoséria budú opäť pekné ako pred poškodením. Nemusíte ani nikam chodiť a oprava sa dá vykonať aj u vás doma alebo v práci, stačí zavolať do Autopdr.sk !

auta v rade

Ako mi preliačiny opravia?

Pokiaľ ste na svojom krásnom aute našli jeden deň preliačinu po búrke s krúpami alebo akejkoľvek inej príčine, či už ste boli nepozorní pri parkovaní a farba na preliačine je nepopraskaná, máme pre vás dobrú správu ! Môžete si dať preliačinu alebo i viaceré preliačiny opraviť. Zaplatíte menej ako pri bežnej oprave v autoservise a celé to prebehne rýchlejšie a pohodlnejšie. Firma Autopdr.sk používa takzvanú metódu PDR (Paintless Dent Repair), pri ktorej sa preliačiny dajú špeciálnou metódou a nástrojmi opäť napraviť a vyrovnať. Trena pri tom skúsenosť a špeciálnu zručnosť. Karoséria by mala potom vyzerať úplne ako pred poškodením.

soferujuce dievca

Kde sa môžem objednať?

Pokiaľ by ste chceli túto metódu využiť a vyskúšať, stačí sa objednať v Autopdr.sk. Technický pracovník najskôr vaše auto prezrie, aby sa stanovili ďalšie dôležité podrobnosti opravy preliačin, a aby sa predbežne skalkulovala aj cena, ktorá vás iste poteší, nakoľko bude výhodnejšia než pri bežných opravách v autoservisoch. Záleží, kde presne sa preliačina nachádza, teda aký je k nej prístup, rozsah poškodenia, veľkosť a podobne.

Pri PDR metóde nebudete zrejme na termín opravy čakať tak dlho a samotná oprava potrvá kratšie, než by ste na ňu čakali v servise. Jednoducho PDR šetrí čas aj peniaze. Stačí sa objednať dohodnúť si obhliadku a nechať skalkulovať predbežnú cenu a za chvíľu máte karosériu, ktorá bude vyzerať úplne presne ako pred poškodením, a to bez lakovania alebo poškodenia laku na aute. Tak veríme, že vás táto správa potešila a budete ju môcť kedykoľvek využiť.

Comments are closed.