Zábradlie do interiéri a exteriéru

Zábradlie do interiéri a exteriéru

Budujete, rekonštruujete a potrebujete nové zábradlie na schody? Už niekoľko rokov sa okrem iného venujeme aj samotnej montáží zábradlí na schody či už v interiéroch alebo v exteriéroch. Naša práca spočíva v tom, že daný priestor premeriame a vyrobíme zábradlie na schody na mieru pre vás na základe vašich požiadaviek a preferencií.

zábradlie v exteriéri

Zábradlie predstavuje určité bezpečie pri pohybe po schodoch, určitú zábranu, ktorá poskytuje dostatočnú ochranu pred pošmyknutím sa, pádom a následným zranením. Jeho základnou vlastnosťou je stabilita a pevnosť. V našej ponuke nájdete hliníkové a oceľové zábradlia, ktoré pôsobia elegantne a štýlovo a vyznačujú sa nenáročnou údržbou a dlhou životnosťou. Je dôležité, aby bola dodržaná potrebná výška zábradlia, aby bola zaistená jeho funkčnosť a opora pri jeho používaní. Čo sa týka výplne, máte niekoľko možností, vybrať si z rôznych typov skla, druhov dreva a podobných materiálov. Sklo, ktoré je súčasťou zábradlí na schody je nerozbitné, takže sa nemusíte obávať prípadného nebezpečenstva rozbitia. Môžete si vybrať číre alebo kalné sklo, prípadne ďalšie dostupné varianty, ktoré nájdete na našej internetovej stránke alebo ktoré si sami na základe svojich predstáv zažiadate. Radi vám vyhovieme, aby ste boli spokojní a miesto vášho domova zodpovedalo vašim snom. Vaša spokojnosť je našou hybnou silou v napredovaní a zdokonaľovaní sa.

zábradlie v interiéri

Nerezové zábradlie zo schody vytvorené z nehrdzavejúcej ocele sa vyznačuje výbornými vlastnosťami. Odoláva pôsobeniu vonkajších vplyvov, nehrdzavie, takže je ideálnym riešením do exteriéru. Rovné či točité zábradlie na schody? Nie je problém. Vyhovieme vašim požiadavkám a prispôsobíme tento produkt k tvaru schodov. Vytvoríme nezameniteľný vzhľad, ktorý pôsobí do okolia a vytvára spolu s ďalšími prvkami vášho príbytku, kancelárie alebo firmy, jeden harmonický celok. Nechajte sa inšpirovať zábradliami na schody, ktoré nájdete vo fotodokumentácii na našej internetovej stránke.

Comments are closed.