Rifle nájde v skrini každá žena, ich pohodlie a ležérnosť zbožňujeme

Rifle nájde v skrini každá žena, ich pohodlie a ležérnosť zbožňujeme

Ja osobne by som nohavice zo svojho šatníka nikdy nevyhodila, pretože sú pre mňa veľmi pohodlné, praktické, neobmedzujú ma v akomkoľvek pohybe a navyše, v zime v nich je teplo a dajú sa zohnať v neskutočne širokej palete strihov, štýlov, typov, materiálov či farieb alebo vzorov. Základným predpokladom nohavíc je, aby dobre sedeli na postave.

Pastelové farby legínsy milujú

Nikto sa dnes už nepozastavuje nad tým, že ženy nosia nohavice rovnako ako muži, skôr naopak, niektoré strihy viac nechajú vyniknúť postavu ženy, jej oblé tvary či dlhé nohy. Nie všetky však máme postavy ako manekýnky, dlhé, štíhle nohy a pevný, guľatý zadok, preto existuje toľko typov nohavíc, aby si vybrala každá žena, bez rozdielu výšky či hmotnosti. Základ je dobre zvážiť výber riflove leginy a nebrať ohľad len na módne trendy, nie vždy to dopadne dobre.

Džínsy alebo rifle sú súčasťou našich šatníkov už desaťročia a stále patria k základným kúskom outfitov. Klasické džínsy sa vyrábajú z pevnejších materiálov častokrát aj s pridaním elastanu, aby sa lepšie prispôsobili telu. Okrem klasiky si ženy veľmi obľúbili aj legínsy, ktoré nosia už takmer všade. Ich prvotný účel bolo využívanie pri športových aktivitách, no návrhári sa pohrali s ich dizajnom a dnes ich vyrábajú aj z luxusných a elegantných materiálov ako je koža, zamat či lurex.

Rifle zvýraznia štíhle nohy

Rifľové legíny sú z jemnejšej rifľoviny ako klasické džínsy, a sú tiež aj oveľa elastickejšie, pretože nemajú zips ani iný spôsob zapínania, takže je potrebné ich na seba natiahnuť, a to dovoľuje len použitie nejakého percenta elastanu spolu s bavlnou. Luxusné legínsy majú vysoký pás a strih je navrhnutý tak, aby opticky pozdvihol partiu zadočka, takzvané push-up, majú zadné vrecká a našité logo výrobcu. Rifľovina sa používa svetlomodrá, tmavomodrá, čierna, praná a podobne. Módne legínsy tak v mnohých veľkostiach čakajú na svoje majiteľky, aby oživili ich šatníky o túto pohodlnú súčasť odevov.

Comments are closed.