Širšie boky zamaskujete dlhým tričkom

Širšie boky zamaskujete dlhým tričkom

Človek je ťahaný prúdmi, ktoré smerujú jeho kroky na rôzne strany a posúvajú ho vpred, výnimkou nie je ani móda a odievanie, ktoré sú našou dennou súčasťou a bez šiat dnes nedokážeme fungovať. Teda, pokiaľ nie ste vyznávačmi naturizmu, ktorí si s obliekaním nerobia starosti. Štýl života sa vekmi menil až do dnešnej podoby, čo znamená, že prevažná väčšina aktívnych ľudí pracuje a tomu sa musí prispôsobiť aj ich režim či celý spôsob života. Každý deň odchádzame z domu do kancelárie alebo na iný typ pracoviska, a tak je nutné ráno sa obliecť a prispôsobiť tomu aj outfit, ktorý by mal byť pohodlný a, samozrejme vhodný do daného prostredia. Funkčnosť je základnou požiadavkou odevov, ale stále viac prihliadame na ich trendovosť, chceme byť oblečení podľa toho, čo je práve módne a v čom vyzeráme „šik“.

Pestrá ponuka odevov

Sledovať trendy je fajn, ale navliekať sa do nich za každú cenu nie je vždy výhra. Predovšetkým by sme mali brať do úvahy, či sme na dlhe tricko daný štýl osobnostne vhodní, pretože ak sa v oblečení cítime nesvoji a nepohodlne, je to na nás aj vidieť. Najistejšie je siahnuť po základných jednoduchých kúskoch outfitu, ktoré dokážeme vždy zakomponovať do oblečenia, keď sa ponáhľame alebo len chceme na seba niečo rýchlo „nahádzať“.

Od bielej až po celé spektrum farieb

Takým kúskom môže byť jednoduché tričko, to bude pevný základ, na ktorom môžeme budovať svoje každodenné outfity. V prípade, že hľadáte univerzálny kúsok do svojho šatníka, stavte na tričko značky BIG STAR. V strihu s krátkymi rukávmi a predĺženej verzii bude skvelým komponentom spolu s dlhými nohavicami, šortkami, sukňami v ležérnom či športovom štýle. Dlhé tričko skvelo dotvorí outfit s legínsami, pričom svojou dĺžkou dokáže zamaskovať aj nejaké tie drobné nedokonalosti postavy, čím dosiahnete vyvážené proporcie celého tela. Biela farba je nutnosť, ale šatník môžete doplniť aj o iné pekné odtiene farieb, v ktorých budú tričká zaujímavé, ich jednoduchý štýl s logom výrobcu dovolí množstvo kombinácií a variácií, v ktorých budete každý deň vyzerať inak.

Comments are closed.