Zážitok ktorý pomôže vám obom

Zážitok ktorý pomôže vám obom

Pravdepodobne žiadna žena na svete neznesie predstavu na to, ako si jej partner užíva s inou ženou. To je úplne pochopiteľné. Niekedy je však potrebné zabudnúť na seba a myslieť len a len na svojho partnera. Nemusíte sa obávať, nesnažíme sa vás nahovoriť na to, aby ste svojmu milovanému tolerovali neveru, ale iba malé, intímne dobrodružstvo, ktoré v konečnom dôsledku pomôže vám obom.
Ak ste ešte stále zmätené, tak hovoríme o tantrickej masáži https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/.

Sexy žena ležiaca na posteli

Ide o spôsob masírovania, pri ktorom sa masérka venuje aj intímnym oblastiam, v niektorých prípadoch svojho klienta masíruje celým svojim telom. Teraz ste asi ešte stále trochu pohoršená a zdesená. Tantrická masáž, však nie je sexom. Ide o vzájomné odovzdávanie energie, pri ktorom nezrelaxuje len telo, ale najmä duša. Navyše ide o veľmi dobrý spôsob, ako zlepšiť vás sexuálny život.

Každý chlap potrebuje svoje vlastné fantázie. To ale neznamená, že vás musí ihneď podvádzať, alebo zásadne myslieť na iné ženy. Pri tomto type masáže môže jeho predstavivosť pracovať naplno, no a po príchode domov ju môže využiť naplno v reálnom živote a samozrejme spolu s vami. Preto by ste sa mali naozaj zamyslieť nad tým, že mu takýto zážitok doprajete, a to bez akýchkoľvek výčitiek. Môžete ho napríklad prekvapiť a tantrickú masáž darovať na narodeniny. Vedzte, že ak svojmu partnerovi prejavíte takúto dávku dôvery, ktorá je vo vzťahu nenahraditeľná, nebude to lepšie len v posteli, ale vo všetkých sférach vášho vzťahu.

žena s růžovými kalhotky

Ešte stále sa vám táto predstava nepozdáva? Skúste si o týchto masážach niečo prečítať, naštudovať si niečo viac. Pri prvých riadkoch, fotografiách, či videách budete mať pravdepodobne veľmi zmiešané pocity. Ak však trošku hlbšie pochopíte jej podstatu, uvidíte, že sa vám tento celý nápad nebude zdať až taký zlý. Ako sme už spomenuli, ak prejavíte svojmu partnerovi dostatok dôvery, nebude mať nikdy potrebu pred vami niečo zatajovať.

Comments are closed.