Zostaňte fit s tantra masážou!

Zostaňte fit s tantra masážou!

Existuje niekoľko vecí, ktoré nám pomáhajú zostať fit. Teda takých, čo nám prinesú potrebnú psychickú a takisto fyzickú regeneráciu najmä vtedy, ak sa cítime vyčerpaní. K najviac účinným sa v tomto smere radia masáže a hlavne tie, ktoré sú praktizované osobou s potrebnými skúsenosťami a znalosťami konkrétnych techník a postupov.

masérska miestnosť

Tu ale môžeme robiť rozdiely medzi tým, o akú masáž sa jedná, teda o aký druh. Pretože každá z nich má následne iné postupy a môže sa zameriavať na úplne iné veci. Zatiaľ čo niektoré sa primárne orientujú napríklad na regeneráciu tela po nejakom úraze alebo ochorení, iné slúžia skôr k tomu, aby priniesli pohodu aj človeku, ktorý väčšie bolesti nemá, no hľadá príjemný relax. A samozrejme potom je tu tantra so svojim veľmi originálnym významom a ešte originálnejšími postupmi, ktoré si pýtajú našu pozornosť.

Prečo? Pretože je to práve ten typ masáží, ktorý dokáže priniesť radosť a uvoľnenie úplne každému, nielen tým, čo majú nejaké intenzívne telesné bolesti. Tantrická masáž je vhodná pre každého dospelého človeka, muža aj ženu, čo majú záujem zažiť veľmi príjemné pôžitky. Musia ale rátať s tým, že tieto techniky sa zaoberajú konkrétne sexuálnou energiou a využívajú ju k tomu, aby následne odstránili zadržiavané bloky, ktoré nás ťažia.

thajská masáž

Práve tým, že tantrické masáže odstraňujú viaceré fyzické, psychické a sexuálne bloky, sú zároveň prevenciou pred známymi ochoreniami, čo súvisia napríklad s vysokým krvným tlakom, depresiou, ale aj s erektilnou dysfunkciou či zníženým libidom. Posilňujú naše telo, nášho ducha a udržiavajú zdravé libido. A samozrejme je to aj o veľmi príjemnom pôžitku, ktorý prichádza počas masáže, ale aj po nej.

  • Je to o senzuálnych dotykoch, ktoré sa aplikujú po celom tele a nechýbajú pritom ani dotyky v intímnych partiách. Masáž je vhodná takisto pre páry.

Comments are closed.