Analýzy digitálnych mien a ich vývoj

Analýzy digitálnych mien a ich vývoj

Pozrime si hodnoty niekoľko digitálnych mien, ktoré  sú  na prvých miestach po bitcoin /BTC/ a bitcash /BTCH/. Totiž je výhodnejšie investície rozdeliť medzi viacero položiek. Tak sa zníži  aj riziko straty; je ale potrebné preskúmať trh aby sa zvolili správné položky so správne určeným množstvom.

peněženka

  • Ethereum

Tendenciu spoločnosti Ethereum je stále klesajúca, ale nájde sa aj odporúčaná hodnota okolo $183–$190. Na druhej strane, 20-dňový EMA poukazuje  odolnosť  v kolisaní aj keď býci nevedeli udržať úroveň za uplynulých 4 dní.
Ak sa býci  20-dňové EMA prelámu, presun na 50-dňové SMA je lepšia aj s odolnosťou proti ustupujúcim kanálom s klesajúcou čiarou. Má sa konať rýchlo ak cena zostáva 3 dní za sebou okolo kanála.
Ak sa dvojica ETH/USD posunie z aktuálnych úrovní, môže sa dostať na 192 USD a ďalej na 183 USD. Sú kritické hodnoty, ale mali by sme dostať jasnejší obraz v priebehu nasledujúcich dňoch.

  • XRP/USD

Ripple sa 18. septembra prudko odrazil od 0,27 USD a vystúpil z 20-dňovej EMA. V súčasnosti čelí odporu 50-dňovej SMA.
Ak býci vyrazia z 50-dňovej SMA, ďalšia hodnota je na úrovni 0,37390 USD. Pokračujúca čiara sa nachádza tesne nad touto úrovňou. Ak sa XRD/USD udržiava nad klesajúcou čiarou, môžeme očakávať, že sa tendencia zmení z poklesu na stúpanie hodnoty.
Ak nakupovanie zostáva na vyšších úrovniach, virtuálna mena môže sa dlhšie držať v rozsahu 0,27 až 0,37390 USD. Hoci odraz od najnižších číslach je pozitívny vývoj, je lepšie čakať na ďalšie výsledky predtým, než vrhneme na hocijaké obchody s nimi.

bitocin

  • ADA/USD

Cardano odrazil z tesného rozsahu $ 0,060105-$ 0,071355. Je ťažké udržať vyššie úrovne preto v súčasnosti sú opäť v tesnom rozsahu.
Obe kĺzavé priemery sú v trende a RSI je v zápornej zóne. Tento trend smeruje nadol. ADA/USD bude musieť vstúpiť do formácie dna, než môže byť zmena trendu potvrdená. Dovtedy akékoľvek pokusy o stiahnutie späť budú čeliť odporu v kĺzavých priemeroch. Downtrend sa obnoví, ak medvede prinútia rozdeliť sa od rozsahu.

Comments are closed.