Dokonalé rande neexistuje, alebo áno?

Dokonalé rande neexistuje, alebo áno?

Osudové stretnutie s vašou drahou polovičkou, alebo budúcou polovičkou je už za dverami. Tŕpnete, či všetko pôjde tak ako má, či sa zmestíte do šiat. Mužské pohlavie zase uvažuje ako postupovať, čo sa pýtať, ako ju zaujať. Snažia sa obaja, vyberajú dokonalé miesto, čas, jedlo, víno. Rande však nedopadne podľa ich predstáv a oni hľadajú chybu. Čo sa stalo, že to nevyšlo? Nebolo hádam všetko dokonale pripravené a načasované?

pár

Poviem vám, že ani skvelá reštaurácia, či zábavný film nemôžu zachrániť niečo, čo sa zachrániť nedá. Pokiaľ si dvaja ľudia nerozumejú a nie je medzi nimi chémia, nikdy to nebude fungovať. Daný okamih, ktorý budú prežívať sa im bude zdať ako večnosť. Nebudú sa cítiť komfortne, ani sa smiať z hlúposti. Smiech bude silený.

dvojice

Dokonalé rande sa nemeria tým, že budete v najviac nóbl reštaurácií v okolí. Ani tým, že tam miniete všetky úspory, aby ste svoju partnerku ohromili drahou večerou. Chladené šampanské vám nemusí doniesť čašník na želanie. Môžete spolu pozerať na hviezdy na kapote vášho auta a nebudete cítiť vôbec nič. Niečo čo nie je, sa nedá vynútiť. Ak to bude mať fungovať, tak bude.

Ak to bude mať fungovať, tak sa budete smiať aj na tom, že sa jeden z vás potkne alebo zašpiní pri jedení. Budete chcieť, aby toto rande nikdy neskončilo a aby sa opakovalo každý večer. Bude to váš únik z reality. Môžete absolvovať nočné vozenie sa v aute a vnímať len jeden druhého uprostred ničoho a všetkého zároveň. Môžete sa držať za ruky a vedieť, že je to najsprávnejšia vec, akú ste kedy robili.

víno

Veci sa budú diať spontánne a budú sa vám zdať úplne nereálne. Dokonalé rande nie je o tom, aby všetko naokolo bolo dokonalé, ale o tom, aby ste sa vy dvaja dokázali nájsť v rovnakom okamihu a zosúladiť sa. Potom bude všetko dokonalé, možno nie pre ostatných, ale pre vás dvoch áno. To je dokonalé rande…

Comments are closed.