Neviete, čo na seba do práce? Poďte s nami na nákupy

Neviete, čo na seba do práce? Poďte s nami na nákupy


Ide sa nakupovať…
 
1.       Na nákupy nikdy nechoďte sama, najlepšie je so sebou „stiahnuť“ priateľku, ktorá pozná váš vkus a vie vám dobre poradiť.
2.       Vyhraďte si dostatok času, aby ste počas nákupov neboli v strese, s myšlienkou na dieťa, ktoré na vás čaká v škôlke, hladná rodina a pod…
3.       Je dobré, ak si vopred premyslite, aké kúsky oblečenia si chcete zadovážiť, aby ste nelietali bezhlavo z obchodu do obchodu a po troch hodinách zistíte, že ste vlastne nič nekúpili.

nakupování

4.       Nekupujte si módne výstrelky za každú cenu. Sama najlepšie viete, čo vám pristane a v čom sa cítite dobre a príťažlivo. Kúsky, čo práve letia, vyzerajú dobre na figurínach, vy by ste mohli byť z výsledku nešťastná. Zabudnite na prikrátke sukne, veľké výstrihy a krikľavé farby, roztrhané rifle, športové mikiny, tepláky, čo už majú nejaký ten „piatok“ za sebou, špinavé, pokrčené odevy, príliš lesklé materiály a samozrejme latex.
5.       Dôležitá je konfekčná veľkosť odevov, „nepchajte“ sa nasilu do o číslo menších šiat, pôsobí to nevkusne a lacno.  Stavte na ženskosť a decentne zvýraznené krivky.

salon

6.       Každý kúsok si poriadne vyskúšajte, ak ste nerozhodná, tak si ho môžete nechať odložiť a po čase sa vráťte, získate nadhľad.
7.       Samozrejme, že slovo poradkyne, ak k nej máte dôveru, berte vážne, vidí vás inými očami, určite vám dobre poradí.
8.       Pri kúpe topánok stavte na pohodlie, samozrejme, s ohľadom na módu, podľa možností, veď v nich budete tráviť celý deň, tak aby ste predišli bolestiam nôh. Tabu sú kroksy, žabky určené na pláž a ultravysoké podpätky.
9.       Obuv radšej kupujte v popoludňajších a večerných hodinách, kedy je noha po celom dni rozchodená, a teda aj roztiahnutá, lepšie odhadnete správne číslo.
10.   Celok dotvárajú doplnky, tie môžu vizáži pomôcť, ale aj celý dojem pokaziť, stavte na nadčasové doplnky a šperky, striebro, zlato, ale aj bižutéria decentných tvarov a veľkostí vám pomôžu doladiť vzhľad k dokonalosti.

čas

11.   No a po celodennom behaní po obchodoch sa vložte do rúk kozmetičke, ktorá vám poradí, aký make up je pre vás vhodný, no a kaderníčka sa zasa postará o vašu hrivu, veď hovorí sa, že vlasy sú „korunou krásy“.

Comments are closed.