Veci ktoré zaujímajú mužov na ženách viac ako ich vzhľad

Veci ktoré zaujímajú mužov na ženách viac ako ich vzhľad


Ich podpora
 
Muži to milujú, keď ich dámy  podporujú vo všetkých svojich snahách. Pevne verím, že za každým úspešným mužom je žena. Keď Vás muž naozaj miluje, zlé a povrchné veci idú von z okna a to, čo očakávajú od Vás, je to, že ich budete podporovať aj v dlhodobom horizonte.

gentleman)
 
Ich dôveru
 
Dámy, muži sa nestarajú len o to, aké ste pekné. Áno, oni Vás budú chváliť každý deň, pretože Vás milujú a Váš im je jedno ako vyzeráte. Čo je dôležitejšie, je dôvera. Moja priateľka mala drsnú minulosť, takže mi nebolo ľahké získať jej dôveru, ale ja som sa snažil najviac ako sa dá a konečne ju mám, konečne som získal jej plnú dôveru a ona má dôveru vo mňa. Bol to pocit úspechu a stále pretrváva.
 
Keď sú dobré poslucháčky
 
Muži obdivujú, keď ich ženy skutočne počúvajú o tom, čo hovoria, a nie len kývnu hlavu bez toho, aby venovali pozornosť rozhovoru. Každý potrebuje niekoho, s kým by mohol hovoriť, o svojom dni, o svojom živote, o práci. Veľa vecí sa stalo a toľko udalostí sa odohráva každý deň a my všetci potrebujeme niekoho, s kým by sme si to všetko prešli. Pre mňa sa deň nezačal dobre kým som nezavolal svojej priateľke a povedal jej, ako to šlo. Cítim sa úplne, keď skutočne venuje pozornosť každému slovu, ktoré poviem.

romantika
 
Ich zmysel pre humor
 
Jedným z najväčších plusom pre mňa je veľký zmysel pre humor. Ak dievča vie, ako vtipkovať a smiať sa, nič mi nepríde zaujímavejšie. Muži milujú ženy s dobrým zmyslom pre humor a hlavne keď ženy príjmu naše vtipy a mi zase ich.
 
Dobrý vzhľad nie je všetko, je to viac o osobnosti, ktorá robí ženu ženou a zmysel pre humor je jednou z najväčších častí osobnosti. Dokážete povedať aký je človek keď zistíte aký má zmysel pre humor.
 
Jedlo
 
Muži budú muži, jedlo bude vždy slabosťou. Nechápte ma zle, nie som jeden z tých ľudí, ktorí si myslia, že ženy by mali byť v kuchyni, nie. Občas sa pokúšam variť, hoci zlyhám strašlivo, ale stále sa to pokúšam. Ale spôsob, akým niečo varí je to čo veľmi obdivujem, by som šťastne zostal doma a jedol jej jedlo ako by som mal isť do nejakej drahej reštaurácie, je úžasná kuchárka a obdivujem ju za to. Muži milujú jedlo a muži milujú ženy, ktoré robia dobré jedlo. Nie je to všetko o vzhľade.

Comments are closed.