Ako používať kokosový olej na vaše vlasy

Ako používať kokosový olej na vaše vlasy

1. Kokosový olej naneste na vlasy pred namočením.
Kokosový olej môže začať pracovať pre skôr, než si namočíte vlasy. Naneste ho ako masku na vlasy asi 15 až 30 minút pred umývaním, aby ste ich ochránili pred vstrebávaním príliš veľa vody. Toto vám zaručí dokonalý lesk vlasov. Ak máte mastnú pokožku hlavy, použite kokosový olej iba na strednej a koncovej časti vašich vlasov, aby sa vám veľmi nezamastil.

mastička

2. Kokosový olej ako maska ​​cez noc.
Kokosový olej môže byť tiež použitý ako maska ​​na vlasy cez noc. Jednoducho ho aplikujte pred spaním a umyte ho ráno, aby ste vlasy intenzívnejšie vyživovali. Týmto spôsobom získate "maximálne výhody" kokosového oleja a to by im malo poskytnúť hladší vzhľad a jemnejší pocit po šampóne. Ale vo všeobecnosti by ste pravdepodobne mali vyhnúť kokosovému oleju, ak máte veľmi citlivú alebo mastnú pokožku, pretože môže upchať póry.

3. Kokosový olej ako prostriedok na okamžitý lesk vlasov.
Použite ho na vyhladenie vašich vlasov, aby sa krásne leskli. Lesk vlasov je veľmi dôležitý pre ich zdravý vzhľad. Stačí, keď ho trochu aplikujete do končekov vašich vlasov.

kokos

4. Kokosový olej ako kondicionér.
Vo všeobecnosti sa kokosový olej používa hlavne ako kondicionér. Čo znamená, že už nebudete potrebovať kondicionér, stačí vám kokosový olej. Môžete používať nerafinovaný kokosový olej priamo z nádoby alebo si kúpiť prírodný kondicionér s prídavkom kokosového oleja (nezabudnite si, ale prečítať poriadne zloženie).
Kokosový olej má veľa ešte ďalších využití, ale jednu vec nedokáže. Nepodporuje rast vlasov, možno to niekomu pomohlo, ale vedecky to ešte nikdy nebolo dokázané. Takže ak máte problém s vypadávaním vlasov, obráťte sa radšej na odborníka a nestrácajte čas neoverenými metódami a zbytočne si nezničte vlasy. Určite sa nájde produkt, ktorý vám s týmto problémom pomôže. Niekedy to má hlavne vnútornú príčinu.

Comments are closed.