Objavte skryté možnosti vášho schodiska

Objavte skryté možnosti vášho schodiska

Čo vám napadne ako prvé pri pohľade na váš byt, alebo dom? Máte si chuť urobiť fotografiu, zarámovať ju a zavesiť do obývačky, alebo by ste v tej chvíli radšej oslepli? Ak ste sa našli v druhom uvedenom príklade, je čas na zmeny! Tie najlepšie a najefektívnejšie riešenia, máme niekedy priamo pred nosom, len ich akosi nevidíme. Stačí sa na svoj domov pozrieť z iného uhlu pohľadu.

Schody s veľkámi červenými kvetináčmi a ratslinami.jpg

Schody nemusia byť len schodmi

V nasledujúcich riadkoch, sa vám pokúsime zmeniť názor na vaše schodisko. Väčšina ľudí, túto časť domácnosti vníma len ako praktickú a nevyhnutnú vec. Z časti je to presne tak. Bez schodov, by sme sa len veľmi ťažko dostali na prvé poschodie nášho domu, však? Schodisko, ale môže spĺňať aj estetickú funkciu. Ako? Veľmi jednoducho. Najprv si ho musíte trošku skrášliť. Ideálnym riešením, je nerezové zábradlie LMmont, ktoré vašej domácnosti dodá neopakovateľný šmrnc. Nehrdzavejúca oceľ ladí v podstate s akýmikoľvek inými materiálmi, má dlhú životnosť a aj údržba je veľmi jednoduchá. Ak sa vám páčia skôr moderné prvky, skombinujte ho s betónovými schodmi. Pre milovníkov teplejších materiálov, je tu samozrejme klasické a milované drevo.

Dievčatko sediace na schodoch.jpg

Spravte si ich pekné

Ak máte svoje schody pekne na poriadku, môžete pristúpiť k ich ďalšiemu skrášľovaniu. Dnes sa veľmi nosí, ak na schodisko poukladáte črepníky s veľkými, zelenými rastlinami. Snažte sa naozaj voliť tie, ktoré nekvitnú. Zelené izbové rastliny totiž dokážu vytvoriť neopakovateľnú atmosféru. Je to možno zvláštne, no tieto rastliny majú naozaj neopakovateľné čaro. Kvetináče umiestnite na kraje schodov. Tu platí pravidlo, že čím viac, tým lepšie. Ak na každý schod položíte jeden kvet, po krátkom čase, budú vaše schody vyzerať ako zelené džungľa. Rastliny môžete pokojne skombinovať aj s rôznymi umeleckými dielami. na schody môžete položiť hlinené sošky väčších rozmerov, alebo hlinené vázy so sušenými kvetmi.

Comments are closed.