Nakupujte od známych výrobcov len tie najkvalitnejšie matrace

Nakupujte od známych výrobcov len tie najkvalitnejšie matrace

Spánkové štúdiá sa zameriavajú na predaj zdravotných ortopedických matracov, postelí a ich príslušenstva, ktoré sú vhodné na denné používanie. Spať zdravo, na najlepsie matraci https://www.segum.sk/produkty/matrace a modernej posteli, je základný predpoklad fungujúceho organizmu človeka po stránke fyzickej aj psychickej.

Moderná posteľ s kvalitným matracom

Na Slovensku existuje spoločnosť SEGUM, založená v roku 1992 a zaoberajúca sa výrobou zdravotných ortopedických matracov, ktoré ako prvá u nás začala vyrábať tieto výrobky z čisto prírodných materiálov. Sortiment zahŕňa široké spektrum matracov, od lacných až po luxusné výrobky s ohľadom na požiadavky všetkých zákazníkov. Postele sa tak ako iné produkty vyvíjajú a podliehajú móde, k nim patria aj matrace, tiež kopírujúce trendy, ktoré práve vládnu svetom aj v tejto oblasti.

postelny matrac

V dizajne matracov sme sa takisto posunuli o kúsok ďalej a dnešný trend nám predpisuje hrubé matrace, ktoré v oveľa vyššej miere poskytujú komfort pri spaní. Firma vzala za základ tie najkvalitnejšie a vyrába ich vo veľkých sériách, aby takto mohla svojim zákazníkom predávať iba kvalitné výrobky za rozumné ceny. V kamenných predajniach, ktoré firma prevádzkuje v Senici, Žiline a Bratislave, majú zákazníci možnosť pozrieť si a vyskúšať vystavené vzorky matracov a vybrať z nich ten, ktorý im vyhovuje najviac. Pri rozhodovaní im pomôžu odborní predajcovia, ktorí zhodnotia vlastnosti jednotlivých typov matracov, aby si vybrali matrac vhodný na zdravý spánok.

zdravotný matrac

Kvalita a dizajn v jednom

Ortopedické matrace tvoria dve základné skupiny: sendvičové a pružinové, tie ešte ďalej delíme na taštičkové a Bonell matrace. Výrobcovia majú pri ich výrobe na pamäti aj skutočnosť, že v súčasnosti veľa ľudí trpí alergiami, a preto sa snažia vyrábať produkty pre zdravý spánok z materiálov, ktoré neškodia zdraviu. Používajú originálnu švajčiarsku penu Sanitized s certifikátom na antibakteriálne vlastnosti. Vďaka tomu sú schopní prinášať zákazníkom len kvalitné produkty z originálnych materiálov a za prijateľné ceny.

Comments are closed.